NASZA MISJA

O NAS

Copyrights 2024 BOGUSZ STUDIO Architektura Krajobrazu

KONTAKT

telefon: - 513-445-551, 500-640-313

email: bogusz.studio@gmail.com     

                                               

W BRANŻY KSZTAŁTOWANIA KRAJOBRAZU DZIAŁAMY WSPÓLNIE OD PONAD 10 LAT

OD POCZĄTKU NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ DWIE OSOBY

POZNAJCIE NAS !

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje i uczestniczą w branżowych szkoleniach

Nasza misja to tworzenie funkcjonalnych ogrodów i krajobrazów, które harmonijnie łączą się z otoczeniem domu, jednocześnie spełniając indywidualne potrzeby naszych klientów.

 Szanujemy istniejącą roślinność, stawiając na jej ochronę i integrację z naszymi projektami.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale poszerzają swoje kompetencje i biorą udział w branżowych szkoleniach.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i dążymy do tego, aby nasze projekty były nie tylko estetyczne, ale również praktyczne i trwałe.

SKONTAKTUJ SIĘ

AGNIESZKA BOGUSZ 

projektant, mgr inż. architekt krajobrazu

Odpowiadam za projektowanie oraz nadzór prac.

Absolwentka z wyróżnieniem Architektury Krajobrazu KUL oraz studiów podyplomowych Planowania Przestrzennego i Kształtowania Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej.

Certyfikowany Inspektor Nadzoru Dendrologicznego

 w procesie inwestycyjnym

Inspektor nadzoru terenów zieleni 

Kurs z projektowania nasadzeń naturalistycznych z prof. Nigel Dunett i dr Noel Kingsbury 

 

MICHAŁ BOGUSZ 

kierownik pracami w terenie

Kieruje pracami wykonawczymi w firmie. Odpowiadam za dobór materiałów, jak również za sprawy organizacyjne i techniczne. Dotychczasowe doświadczenie pozwala mi na odpowiednie zarządzanie procesami inwestycyjnymi jak i kontaktami z klientami.

Uczestnik wielu spotkań branżowych i szkoleń z zakresu wykonywania terenów zieleni: m.in.: zakładanie instalacji systemów automatycznego nawadniania, zakładanie trawników oraz łąk kwietnych, pielęgnacja drzew i krzewów na terenach inwestycyjnych oraz zakładanie i pielęgnacja terenów zieleni, ogrodów.